naglowek.jpg
 
Aktualności
XIII edycja Targów dla Gimnazjalistów za nami...
13-03-2012

 

 


Liceum ogólnokształcące, profilowane czy szkoła zawodowa?
Co każda z tych szkół może zaoferować, jaka panuje w nich atmosfera, jakie perspektywy mają ich absolwenci? Na te pytania pomogły odpowiedzieć organizowane we wtorek 13 marca w I Liceum Ogólnokształcącym Targi Edukacyjne dla Gimnazjalistów.

 

 

To już XIII edycja tej imprezy, która z roku na rok spotka się z ogromnym zainteresowaniem uczniów ostatnich klas szkół gimnazjalnych i nauczycieli. Targi dają bowiem możliwość zapoznania się z różnymi ofertami w jednym miejscu i czasie. To również okazja, aby spotkać uczniów danej szkoły, zadać im konkretne pytania. I to nie tylko na temat samych zajęć dydaktycznych, ale też atmosfery panującej w placówce, nauczycieli, czy samego wyposażenia budynku.

Podczas tegorocznych targów można było zapoznać się z prezentowanymi na stoiskach ofertami kilkunastu szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu zduńskowolskiego. Były wśród nich licea ogólnokształcące, profilowane oraz technika i szkoły zawodowe.

 

 

 

Szkoły ponadgimnazjalne zaprezentowały również swoją ofertę podczas kilkukrotnych 5 minutowych prezentacji. Było i poważnie, i wesoło, bo wiele szkół, swój występ traktuje, jako możliwość do zaprezentowania się z nieco innej strony. Były więc koncerty, kabarety, występy muzyczne, popisy taneczne czy pokazy wojskowe, policyjno-strażackie.

 

 

 

Organizatorami targów jest Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli przy współpracy Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Zduńskiej Woli i I Liceum Ogólnokształcącego w Zduńskiej Woli.

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii!!


Zachęcamy do odwiedzania naszej strony, gdyż w zakładce - na głównej stronie tuż pod kalendarzem - "Epublikacje"(http://powiatzdunskowolski.pl/epublikacje/TargiEdukacyjne/Default.html) istnieje możliwość obejrzenia Informatora w formie elektronicznej w wersji książkowej (online), jak i w wersji pdf (do pobrania).

 

 


PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg