naglowek.jpg
 
Aktualności
Ogłoszenie o konsultacjach społecznych
16-10-2020

Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe i podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu Programu Współpracy Powiatu Zduńskowolskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2021.

 

 

 

 

 

Konsultacje odbędą się w postaci:

- konsultacji pisemnych przy wykorzystaniu strony internetowej z możliwością wypełnienia formularza

- tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli

- udostępnienia projektu programu w celu złożenia przez organizacje opinii, wniosków i uwag (np. po wyrażeniu zainteresowania taką formułą drogą mailowa lub telefoniczną)

 

W związku z powyższym informujemy, że do dnia 6 listopada 2020 r. można składać uwagi i propozycje zmian Programu w formie ankiety (załącznik) drogą elektroniczną na adres: promocja@powiatzdunskowolski.pl, osobiście w wydziale Promocji, Kultury
i Sportu Starostwa (ul. Getta Żydowskiego 4a, Zduńska Wola) lub za pośrednictwem poczty na adres: Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli, ul. Złotnickiego 25, 98-220 Zduńska Wola z dopiskiem: Wydział PK.

 

Zapraszamy przedstawicieli wszystkich zainteresowanych organizacji pozarządowych do udziału w w/w konsultacjach w sprawie Programu Współpracy na 2020 rok.

 

 Do pobrania:

- Projekt Programu Współpracy Powiatu Zduńskowolskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2020

- Zarządzenie Starosty Zduńskowolskiego w sprawie konsultacji projektu uchwały Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2020.

-  Ankieta.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg