naglowek.jpg
 
Aktualności
Dokąd po maturze?
22-02-2012
Galerie:

22 lutego 2012 r. uczniowie ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu zduńskowolskiego mieli okazję zapoznać się z ofertą uczelni wyższych, szkół policealnych, służb mundurowych oraz instytucji wspomagających młodzież w wyborze zawodu – w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli ustawiono 31 stoisk z materiałami promocyjnymi, ich gospodarze chętnie udzielali zainteresowanym wszelkich informacji.

         W trakcie oficjalnego otwarcia V Targów Edukacyjnych Uczelni Wyższych i Szkół Policealnych starosta Wojciech Rychlik stwierdził, że w zachodniej części województwa łódzkiego Zduńska Wola ma największy potencjał w dziedzinie szkolnictwa – przy okazji warto przypomnieć, że gospodarz imprezy, Zespół Szkół Elektronicznych, to według ostatnich notowań, najlepsza szkoła techniczna w województwie. Chcemy, aby młodzież zdobywała jak najlepsze wykształcenie i w przyszłości przyczyniała się do rozwoju naszego regionu. Działający w „Elektroniku” Teatr „Pod Napięciem” uświetnił inaugurację przedstawieniem pt. „Czat”, przyjętym przez publiczność z uznaniem.

 

 

         Organizatorzy Targów to: Starostwo Powiatowe, Mobilne Centrum Informacji Zawodowej, Społeczna Akademia Nauk i Zespół Szkół Elektronicznych.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg