„Jesteśmy razem” po raz kolejny!
25-06-2012

Po raz kolejny odbyła się impreza integracyjna „Jesteśmy razem” dla uczestników projektu „Z myślą o przyszłości” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 10.00 w dniu 22 czerwca br. na terenie Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Szkolnego w Zduńskiej Woli. Impreza miała tradycyjnie plenerowy i piknikowy charakter. Program obejmował prezentacje dorobku artystycznego osób niepełnosprawnych oraz zaprzyjaźnionych solistów i grup artystycznych, poprzez połączoną z kiermaszem wystawę prac oraz występy sceniczne. Dla uczestników spotkania przewidziano wiele atrakcji. Wśród nich konkursy dla dorosłych i dla dzieci oraz zabawę taneczną przy muzyce Kapeli Szadkowiacy oraz zespołów Lejdis Dance, Bolero i Efect. a także występy baloniarzy i szczudlarzy, pokazy baniek mydlanych, malowanie buzi, darmową watę cukrową, słodycze, napoje i ciepłe posiłki, pokazy wozu policyjne i strażackie. Na sam koniec odbyło się wręczenie medali, dyplomów i nagród uczestnikom zawodów.

Bez tytułu.png
polair.jpg