naglowek.jpg
 
Aktualności
Szadek, Ptaszkowice, Gajewniki. Trwają remonty dróg
06-08-2015

Na drogach powiatu zduńskowolskiego trwają prace przy modernizacji i przebudowie dróg lokalnych.

 

Do końca września zakończone zostaną prace prowadzone aktualnie w Szadku przy ulicy Widawskiej. Widoczne są już pierwsze efekty.

Inwestycja obejmuje obszar od skrzyżowania z drogą powiatową Nr 4907E relacji Zduńska Wola - Szadek, do skrzyżowania z drogą wojewódzką Nr 473 relacji Uniejów - Szadek - Łask - ul. Piotrkowska.

Przebudowa finansowana jest z budżetu wojewody łódzkiego, w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych, budżetu powiatu zduńskowolskiego i Gminy i Miasta Szadek.

 

W Ptaszkowicach trwa przebudowa drogi powiatowej Nr 4917E. Prowadzone prace obejmują ponad 1,5-kilometrowy odcinek drogi od skrzyżowania z drogą powiatową Nr 4915E we wsi Ptaszkowice do granicy powiatu zduńskowolskiego z powiatem łaskim.

Poza remontem nawierzchni jezdni, odtworzona zostanie część rowów przydrożnych, oczyszczone będą przepusty pod zjazdami, a w miejscu zmiany osi drogi i przesunięcia rowów, rozebrane zostaną istniejące wjazdy i wykonane nowe.

Prace potrwają do końca sierpnia br. Przedsięwzięcie jest realizowane z budżetów powiatu zduńskowolskiego i gminy Zapolice.

 

Podobnie jak w Szadku, do końca września potrwa remont nawierzchni drogi powiatowej  Nr 4906E prowadzącej z Janiszewic przez Wymysłów, Gajewniki Kolonię do miejscowości Gajewniki. Droga - ponad 3,5 km - zostanie wyremontowana do granicy powiatu zduńskowolskiego z powiatem łaskim.

Zadanie sfinansowane będzie z budżetu samorządu województwa łódzkiego, budżetu gminy Zduńska Wola przy udziale finansowym położonych na tym obszarze zakładów, firm i stowarzyszeń.

 

Do końca września potrwa remont nawierzchni drogi powiatowej  Nr 4906E prowadzącej z Janiszewic przez Wymysłów, Gajewniki Kolonię do miejscowości Gajewniki

Do końca września zakończone zostaną prace prowadzone aktualnie w Szadku przy ulicy Widawskiej. Widoczne są już pierwsze efekty.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg