naglowek.jpg
 
Aktualności
"E-szpital" dla pacjentów i personelu
23-06-2015

Dostęp do informacji o usługach, a przede wszystkim możliwość rejestracji wizyt do wybranego lekarza czy na konkretne badanie za pośrednictwem Internetu zapewni już wkrótce wdrażany projekt pn. „e-Szpital - kompleksowa informatyzacja Zduńskowolskiego Szpitala Powiatowego Sp. z o.o.”

Celem projektu jest wzrost wykorzystania technologii informacyjnych na terenie powiatu zduńskowolskiego poprzez uruchomienie Medycznego Portalu Informacyjnego. Projekt realizowany był w czterech etapach, na które złożyły się, m.in., przebudowa pomieszczeń serwerowni, modernizacja sieci polegająca na ułożeniu światłowodów, zakup komputerów i instalacji oraz wdrożenie oprogramowania i przeszkolenie personelu szpitala.

System elektronicznej administracji unowocześni szpital w zakresie IT, usprawni procedury medyczno-administracyjne, pozwoli na lepszą kontrolę pracy placówki, a pacjentowi pozwoli uzyskać:

- informację o najbliższych wolnych terminach,

- informację o dostępności usług i lekarzy,

- możliwość rezerwacji wizyty w dogodnym terminie,

- dostęp do danych osobowych i możliwość ich zmiany lub aktualizacji,

- kalendarz zarezerwowanych wizyt,

- dostęp do wyników badań.

 

PORADNIK DLA PACJENTÓW - JAK SKORZYSTAĆ Z MEDYCZNEGO PORTALU INFORMACYJNEGO

• Należy udać się do Zduńskowolskiego Szpitala Powiatowego i dokonać rejestracji nowego konta MPI (Medycznego Portalu Informacyjnego).

• Po dokonaniu rejestracji, pacjent otrzyma wydruk, na którym będą dane potrzebne do pierwszego zalogowania się na portalu (nazwa użytkownika i hasło). Należy pamiętać, że oprócz podania danych osobowych, w tym numeru PESEL, potrzebnych do stworzenia konta, wymagany jest także numer telefonu i adres e-mail.

• Po uzyskaniu wydruku, należy zalogować się do Medycznego Portalu Informacyjnego.

• Po pierwszym logowaniu system poprosi o zmianę hasła. Przy zmianie hasła należy zwrócić uwagę na politykę bezpieczeństwa haseł (oznaczone czerwonym wykrzyknikiem).

• Po wpisaniu nowego hasła w polach: „hasło” i „powtórz hasło”, system skieruje nas jeszcze raz do ekranu logowania, gdzie logujemy się już za pomocą nowego hasła. Po skutecznym zalogowaniu, uzyskujemy dostęp do naszego konta i możemy korzystać ze wszystkich jego możliwości.

 

System elektronicznej administracji usprawni procedury medyczno-administracyjne w szpitalu.

Panel do logowania w "E-szpitalu" znajdziemy na stronie internetowej placówki: www.szpital-zdwola.info

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg