naglowek.jpg
 
Aktualności
VIII edycja imprezy integracyjnej „Jesteśmy razem”
12-06-2015
Galerie:

 

Dzisiaj, od godziny 11:00, na terenie Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Zduńskiej Woli odbywała się impreza integracyjna „Jesteśmy razem” zorganizowana przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. Impreza jest współfinansowana z środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Podczas imprezy na scenie wystąpili, m.in., mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Zduńskiej Woli, uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Zduńskiej Woli i wokaliści PCKSiR w Zduńskiej Woli.

 

Ponadto imprezę uświetniły zabawy indiańskie i szczudlarze, darmowe stoiska z watą cukrową, lodami, kolorowymi dmuchańcami, malowanie buziek i baloniki.

 

Celem imprezy „Jesteśmy razem” jest integracja i wsparcie osób uczestniczących w projekcie oraz ich otoczenia, uwrażliwienie społeczeństwa na potrzeby i problemy osób niepełnosprawnych jak i osób usamodzielnianych.

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg