naglowek.jpg
 
Aktualności
Oferta dla gimnazjalistów
Galerie:

Marcowe targi edukacyjne są adresowane do tych, którzy stoją przed pierwszą poważną decyzją w swoim życiu: wybór dalszej ścieżki kształcenia w dużym stopniu określi losy młodych ludzi. Dlatego warto nie tylko przejrzeć wykaz kierunków kształcenia w poszczególnych placówkach, lecz także podchwycić coś z charakteru danej szkoły.

Okazją ku temu są właśnie coroczne targi dla gimnazjalistów – w tym roku zorganizowano je po raz piętnasty. 19 marca w sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego przez kilka godzin wśród ciekawie zaaranżowanych stoisk, przygotowanych przez szkoły ponadgimnazjalne z terenu powiatu zduńskowolskiego, przewijały się tłumy zwiedzających; nagrodę za najbardziej aktywną promocję szkoły (1000 zł) przyznano Zespołowi Szkół RCKU z Wojsławic, wyróżnienie (500 zł) zdobył Zespół Szkół z Karsznic.

W trakcie części oficjalnej uhonorowano laureatów II Powiatowego Konkursu Projektowania Ubioru, zorganizowanego przez Zespół Szkół Zawodowych nr 1 – kreacje trzech najlepszych projektantek zostaną pokazane na Max Make Up Festiwalu, który odbędzie się 22 czerwca na terenie PMOS.

Organizatorzy XV Targów Edukacyjnych dla Gimnazjalistów: Starostwo Powiatowe, Mobilne Centrum Informacji Zawodowej OHP i I Liceum Ogólnokształcące.PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg