naglowek.jpg
 
Aktualności
WARSZTATY CHARRETTE, 14-16 STYCZNIA 2014
13-01-2014


 

 

 

 

W związku z trwającymi pracami nad opracowaniem Koncepcji Zagospodarowania Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego w ramach projektu „Wyznaczenie miejskiego obszaru funkcjonalnego o charakterze transportowo-przemysłowym na terenie Powiatu Zduńskowolskiego i Powiatu Łaskiego wokół węzła drogi ekspresowej S8 Zduńska Wola Karsznice oraz magistrali kolejowej Śląsk –Porty”, serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Powiatu Zduńskowolskiego i Powiatu Łaskiego do udziału w cyklu spotkań projektowych – „warsztatach charrette”, które odbędą się w dniach 14, 15, 16 stycznia 2014 r. w Powiatowym Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Zduńskiej Woli. Dokładny program warsztatów dostępny w załączeniu.

 

Szczególnie ważna będzie Państwa obecność w pierwszym dniu warsztatów tj. 14.01.2014 r. (wtorek) o godz. 1600, kiedy to zostaną omówione i przedyskutowane z Państwem wszystkie najważniejsze zagadnienia, które będą brane pod uwagę w procesie projektowania urbanistycznego. Kolejnym z ważnych dla Państwa paneli w trakcie warsztatów będzie spotkanie w dniu 16.01.2014 r. (czwartek) o godz. 1600, kiedy zostaną zaprezentowane i przedyskutowane z Państwem wyniki prac projektowych.

 

Warsztaty będą prowadzone przez firmę MAU Mycielski Architekture & Urbanism przy udziale konsorcjum firm: MConnection z Łodzi oraz Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

 

W spotkaniach wezmą udział przedstawiciele władz wszystkich jednostek samorządowych biorących udział w projekcie, przedstawiciele sfery biznesu, specjaliści w branży kolejowej, drogowej i logistycznej.

 

Poprzez udział w prowadzonych pracach uzyskują Państwo realny wpływ na kształt proponowanych rozwiązań i dalsze kierunki rozwoju tego obszaru. Mają Państwo również możliwość zgłoszenia potrzeb podmiotów, które Państwo reprezentują oraz propozycji na konkretne projekty, które mogłyby być realizowane w przyszłości.PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg