naglowek.jpg
 
Aktualności
Święty Mikołaj z Iluzjonistą w Zduńskiej Woli
09-12-2013

Święty Mikołaj z Iluzjonistą w Zduńskiej Woli


W dniu 6.12.2013 r. Hufiec Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli zorganizował spotkanie mikołajkowe, w którym wzięło udział 40 podopiecznych HP, wychowawcy klas oraz pracodawcy z terenu trzech powiatów: zduńskowolskiego, łaskiego i poddębickiego.


W przygotowanie imprezy czynnie włączył się Klub Absolwenta i członkowie Rady Młodzieży. Przedsięwzięcie rozpoczęło się uroczystym powitaniem przybyłych gości przez Komendanta Hufca Pracy – Romualda Krystyniaka. Swój głos zabrali również: Pani Maria Donat - Prezes Stowarzyszenia Kultury na Rzecz Dzieci i Młodzieży, Właściciel ZUP „Sagma” Grzegorz Sapiejka, którzy podziękowali za zaproszenie, współpracę i miłe przyjęcie składając wszystkim uczestnikom świąteczne życzenia bożonarodzeniowe.


Po części oficjalnej Komendant HP wraz z Wychowawcą wręczyli wszystkim przybyłym uczestnikom HP upominki mikołajkowe. Przy ciepłym poczęstunku w niezwykle świątecznej atmosferze wszyscy uczestnicy spotkania podziwiali występ gościa specjalnego – Iluzjonisty Mikołaja Kaczmarka. W podziękowaniu za występ młody artysta otrzymał upominek od Hufca Pracy.


Dzięki takim imprezom podopieczni HP mogą spotkać się z kolegami i koleżankami, wymienić poglądami na temat otaczających ich wydarzeń. Młodzież z różnych szkół, miast, zakładów pracy integruje się. W młodzieży rozwija się i utrwala świadoma postawa do podtrzymywania tradycji Świąt Bożego Narodzenia.


PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg