naglowek.jpg
 
Aktualności
Dzień Ekonomii Społecznej
17-10-2013

W dniu 16 października 2013 r. w Sali widowiskowej Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Zduńskiej Woli odbyły się Dni Ekonomii Społecznej we współpracy z Instytutem Europejskim w Łodzi.

 

Głównym celem projektu jest wzmocnienie sektora ekonomii społecznej w regionie łódzkim oraz wzrost zainteresowania tematyką i możliwościami zatrudnienia w sektorze ES. Projekt przewiduje wsparcie w postaci usług informacyjno – konsultacyjnych, szkoleń, doradztwa, a także wspierających sieć Regionalnego Inkubatora Ekonomii Społecznej (RIES). Jednym z działań wspierających sieć są Dni Ekonomii Społecznej, organizowane na terenie województwa łódzkiego, podczas , których można było skorzystać z porad ekspertów, zapoznać się z działalnością firm społecznych działających na rynku oraz zdobyć informacje na temat rodzajów wsparcia podmiotów ekonomii społecznej.


PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg