naglowek.jpg
 
Aktualności
II Międzynarodowy Kongres Bioekonomii
03-09-2013

 

Nie minął jeszcze rok od sukcesu jakim okazał się I Międzynarodowy Kongres Bioekonomii,
a już mamy okazję zaprosić Państwa na drugą edycję Kongresu, który w tym roku odbędzie się w ramach Bioeconomy Week, w dniu 20 września br. w andel's Hotel Łódź, ul. Ogrodowa 17.

 

Jako pierwsi w Polsce podjęliśmy na tak wielką skalę dyskusję dotyczącą rozwoju ekogospodarki, problemów związanych z rozwojem cywilizacyjnym oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych chroniących środowisko naturalne. Wszystkie wystąpienia na żywo śledziło ponad 400 uczestników reprezentujących każdą sferę gospodarki.

 

W tym roku nasza dyskusja skupi się na optymalizacji wykorzystania osadów pościekowych czy racjonalnym wykorzystywaniu zasobów ludzkich przyczyniających się do efektywnego i zrównoważonego rozwoju społecznego. Ponadto razem z Państwem podejmiemy się próby wypracowania efektywnego modelu wspierania ekogospodarki dla polskich regionów.

 

Program Kongresu przewiduje sesję plenarną, trzy panele dyskusyjne z udziałem ekspertów oraz sesję podsumowującą wydarzenie. Udział w Kongresie jest BEZPŁATNY.
Rejestracji można dokonać poprzez stronę internetową www.bioekomonia.lodzkie.pl

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg