Dokąd po maturze?
22-02-2012
Galerie:

22 lutego 2012 r. uczniowie ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu zduńskowolskiego mieli okazję zapoznać się z ofertą uczelni wyższych, szkół policealnych, służb mundurowych oraz instytucji wspomagających młodzież w wyborze zawodu – w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli ustawiono 31 stoisk z materiałami promocyjnymi, ich gospodarze chętnie udzielali zainteresowanym wszelkich informacji.

W trakcie oficjalnego otwarcia V Targów Edukacyjnych Uczelni Wyższych i Szkół Policealnych starosta Wojciech Rychlik stwierdził, że w zachodniej części województwa łódzkiego Zduńska Wola ma największy potencjał w dziedzinie szkolnictwa – przy okazji warto przypomnieć, że gospodarz imprezy, Zespół Szkół Elektronicznych, to według ostatnich notowań, najlepsza szkoła techniczna w województwie. Chcemy, aby młodzież zdobywała jak najlepsze wykształcenie i w przyszłości przyczyniała się do rozwoju naszego regionu. Działający w „Elektroniku” Teatr „Pod Napięciem” uświetnił inaugurację przedstawieniem pt. „Czat”, przyjętym przez publiczność z uznaniem.

Organizatorzy Targów to: Starostwo Powiatowe, Mobilne Centrum Informacji Zawodowej, Społeczna Akademia Nauk i Zespół Szkół Elektronicznych.