Powiatowy Zespół ds. Orzekania Niepełnosprawności. Zmiany funkcjonowania w związku z koronawirusem
17-03-2020
UWAGA wszyscy, którzy planowali wizytę w Powiatowym Zespole ds. Orzekania Niepełnosprawności w Zduńskiej Woli.

▶️Urząd jest zamknięty dla Interesantów. WNIOSKI o wydanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności czy wydanie legitymacji można składać do urny znajdującej się przed budynkiem Zespołu.

ZAWIESZONE SĄ RÓWNIEŻ POSIEDZENIA SKŁADÓW ORZEKAJĄCYCH do odwołania.

▶️Druki do pobrania: http://bib.powiatzdunskowolski.pl.

▶️W RAZIE PYTAŃ, WĄTPLIWOŚCI - ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO 43 824 89 99,  pzon@powiatzdunskowolski.pl

▶️ Posiedzenia składów orzekających zostaną wznowione w najszybszym możliwym terminie. Wszystkie nieobecności na posiedzeniach składów orzekających, które wyznaczone były do dnia zawieszenia posiedzeń zostaną usprawiedliwione z urzędu.

Bez tytułu.png
polair.jpg