naglowek.jpg
 
Aktualności
Funkcjonowanie punktów nieodpłatnej pomocy prawnej oraz punktu nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie powiatu zduńskowolskiego zostaje zawieszone od 16 marca 2020 r. do odwołania.
15-03-2020
Załączniki:

 

Dla osób chcących skorzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego zostanie wdrożony system udzielania pomocy prawnej za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość.

W celu skorzystania z telefonicznej pomocy prawnej zainteresowana osoba proszona jest o kontakt pod numerem telefonu: 43 824 42 10.

 

Jak skorzystać z telefonicznej nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego?


1.Należy ustalić termin porady telefonicznej dzwoniąc pod numer: 43 824 42 10;

2.Na adres starostwo@powiatzdunskowolski.pl proszę przesłać wniosek o uzyskanie nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość, zawierający oświadczenie, że nie jesteś w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej;

3.Czekaj na telefon z punktu o wyznaczonej godzinie porady telefonicznej, UWAGA: prawnik będzie mógł zadzwonić tylko pod warunkiem przesłania ww. wniosku. 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg