12. sesja VI kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego
27-09-2019

Zakończyła się 12. sesja VI kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego. Posiedzenie odbyło się dziś, 27 września w Powiatowym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli przy ul. Dolnej 41.

Radni Powiatu Zduńskowolskiego podjęli  uchwały dotyczące:

- zmian w uchwale Nr VII/23/19 Rady Powiatu Zduńskowolskiego z dnia 30 kwietnia 2019 r. w sprawie powołania doraźnej Komisji Rady Powiatu ds. opracowania aktualizacji projektu Wieloletniego Programu Inwestycyjnego Powiatu Zduńskowolskiego na lata 2019-2040.

- zgłoszenia przedstawiciela Rady Powiatu Zduńskowolskiego na kandydata do Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Zduńskowolskim.

- ustanowienia partnerstwa i przyjęcia pomocy finansowej od Miasta Zduńska Wola przy realizacji zadania inwestycyjnego pn: „Przebudowa drogi powiatowej Nr 4922E ulicy Opiesińskiej w Zduńskiej Woli.

-  emisji obligacji oraz zasad ich zbywania, nabywania i wykupu

- zmian UCHWAŁY NR III/21/18 w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Zduńskowolskiego na lata 2019–2040.

- zmian UCHWAŁY NR III/22/18 w sprawie uchwalenia budżetu na rok 2019.

Radni przyjęli też informację z działalności Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Zduńskiej Woli.