Powiatowa Społeczna Rada do Spraw Osób Niepełnosprawnych. Nabór
02-08-2019

Starosta Zduńskowolski zaprasza organizacje pozarządowe, fundacje i jednostki samorządu terytorialnego z obszaru powiatu zduńskowolskiego do zgłaszania po jednym kandydacie na członka Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Zduńskowolskim.

Zgłoszenie winno zawierać: pełną nazwę jednostki zgłaszającej, imię i nazwisko, adres do korespondencji kandydata, oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na powołanie w skład Rady.

Zgłoszenie kandydatów należy dokonać w formie pisemnej i przedłożyć w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli przy ulicy Złotnickiego 25, w terminie do 21 dni od daty opublikowania ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Łódzkiego, tj. od dnia 01 sierpnia 2019 r. ( publikacja dostępna http://dziennik.lodzkie.eu/#/legalact/2019/4346/ ).

Powołanie członków Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Zduńskowolskim nastąpi w terminie określonym w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 marca 2003 roku w sprawie organizacji oraz trybu działania wojewódzkich i powiatowych społecznych rad do spraw osób niepełnosprawnych (Dz. U. Nr 62, poz. 560). Szczegółowych informacji udziela Wydział Spraw Społecznych i Wspierania Przedsiębiorczości Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli, ul. Żeromskiego 3a, 98-220 Zduńska Wola, pokój 27 tel. (43) 672-29-52.