Najlepsi młodzi fizycy wyłonieni!
03-06-2019

Podsumowano IX REJONOWY KONKURS FIZYCZNY DLA KLAS II SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH, KLAS III GIMNAZJUM I KLAS VIII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

W konkursie wzięli udział uczniowie z terenu powiatu zduńskowolskiego, sieradzkiego, łaskiego pabianickiego, wieluńskiego i poddębickiego z klas II szkół ponadpodstawowych,klas III gimnazjum i klas VIII szkół podstawowych, klas I szkół ponadpodstawowych oraz klas VII.

Konkurs zorganizowali Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Czechach, I Liceum Ogólnokształcącego w Zduńskiej Woli, Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli, Gmina Zduńska Wola oraz nauczyciele szkoły w Czechach i I LO.