Sukcesy uczniów Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach
03-06-2019

Kolejny sukces uczniów z Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach. Gratulujemy!

Uczniowie klasy I i II Liceum Ogólnokształcącego o charakterze Bezpieczeństwo Wewnętrzne i Szkolenie Policyjne brali udział w przedsięwzięciu łączącym Dzień Otwartych Koszar z obchodami Międzynarodowego Dnia Dziecka. Impreza odbyła się na terenie Lotniska Wojskowego w kompleksie Leźnica Wielka, gdzie stacjonują jednostki wchodzące w skład 25 Brygady Kawalerii Powietrznej: 1 dywizjon lotniczy oraz batalion kawalerii powietrznej. Grupa uczniów Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach wzięła udział w objętym Honorowym Patronatem Ministra Obrony Narodowej konkursem Spotów Filmowych pod hasłem: „Chcę zostać żołnierzem bo...” przygotowanych i prezentowanych przez uczniów klas mundurowych oraz młodzież ze szkół zainteresowanych tematyką związaną z Wojskiem Polskim.

Grupa uczniów klasy II LO w składzie : Błaszczyk Anna, Mielczarek Jakub, Poradziński Wiktor oraz Staniucha Milena zdobyła w tym konkursie III miejsce! Opiekunem młodzieży przygotowującej spot była pani Anna Majchrzak. GRATULUJEMY!

informacja: ZSRCKU w Wojsławicach.

więcej zdjęć: Facebook Powiatu Zduńskowolskiego