UWAGA! Zamknięcie ronda północnego Zduńska Wola - Wschód
31-05-2019

Nastąpi zamknięcie ronda północnego Zduńska Wola - Wschód drogi ekspresowej S8. Od środy 5 czerwca. Nie skorzystamy z ronda od strony miasta Zduńska Wola. Zostaną wyznaczone objazdy. Zjazd do Zduńskiej Woli  od strony Łodzi możliwy będzie na węźle Łask, od strony Wrocławia na węźle Zduńska Wola -  Zachód.

Zamknięcie nastąpi w związku z budową łącznika drogowego z węzłem drogi ekspresowej S8 - Zduńska Wola Wschód realizowanego w ramach projektu "Miejski Obszar Funkcjonalny Zduńska Wola – Karsznice-budowa łącznika z droga ekspresową S8 na terenie powiatu zduńskowolskiego i powiatu łaskiego."

Utrudnienia potrwają do końca czerwca. Przepraszamy za niedogodności.