Propozycja dla przedsiębiorców z branży ślubnej i pokrewnych
09-04-2019

Powiat Zduńskowolski w ramach realizacji projektu "Przedsiębiorczy Powiat Zduńskowolski" zaprasza przedsiębiorców z terenu powiatu działających w branży ślubno-weselnej i pokrewnych do przekazania próbek produktów, wyrobów oraz materiałów promocyjno-informacyjnych, które zaprezentujemy na XIV Dolnośląskich Targach Ślubnych we Wrocławiu. Szczegółowe informacje w załączeniu. Czekamy do 17 kwietnia !

Dolnośląskie Targi Ślubne - jest to impreza o charakterze wystawienniczym  odbywająca się we Wrocławiu w Hali Orbita. To jedyna tak duża impreza o tej tematyce, która odbywa się nieprzerwalnie od kilkunastu lat. Uczestniczy w niej blisko 200 wystawców z różnych branż.

Targi ślubne cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno firm związanych z branżą ślubno-weselną jak i  z branż pokrewnych.  Impreza inicjuje współpracę pomiędzy  kilkoma tysiącami firm. Imprezę odwiedza kilkanaście tysięcy osób. Uczestnictwo w niniejszych targach jest doskonałą okazją dla przedsiębiorców z terenu powiatu zduńskowolskiego do zapoznania się z najnowszymi trendami w branży oraz do  przedstawienia swojej oferty potencjalnym klientom i przeszłym kontrahentom. Podczas targów organizowane są liczne wydarzenia towarzyszące m.in. odbywają się pokazy mody ślubnej i wizytowej, prezentacja fryzur, makijażu, pokazy florystyczne, kulinarne itp.

Próbki produktów (wyrobów)oraz materiały promocyjno-informacyjne (ulotki, foldery, katalogi, itp.) zduńskowolskich firm zaprezentowane będą przez pracowników Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli na specjalnie przygotowanym i zorganizowanym stoisku wystawienniczym oraz podczas specjalnych pokazów mody.