Uczniowie wybierali z nami szkoły po raz 20.!
22-03-2019

Zakończyły się jubileuszowe 20. Targi edukacyjne adresowane do uczniów ostatnich klas gimnazjów i szkół podstawowych, którzy w tym roku zostaną absolwentami i staną przed wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej.

Formuła targów to doskonała okazja na poznanie oferty szkół średnich funkcjonujących na terenie powiatu zduńskowolskiego. Bezpośrednio od uczniów i nauczycieli poszczególnych placówek można było dowiedzieć się wszystkiego, co interesuje młodych ludzi stojących przed decyzją o wyborze dalszej ścieżki edukacji.

Z okazji jubileuszu Katarzyna Hofman z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Zduńskiej Woli podziękowała wszystkim, którzy na przestrzeni lat zaangażowani byli w organizację tego wydarzenia.

Targi edukacyjne zorganizowali Powiat Zduńskowolski przy współudziale Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Zduńskiej Woli i I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego w Zduńskiej Woli.

więcej zdjęć:https://www.facebook.com/Powiat-Zdu%C5%84skowolski-279864265398152/