naglowek.jpg
 
Aktualności
Uczniowie wybierali z nami szkoły po raz 20.!
22-03-2019

Zakończyły się jubileuszowe 20. Targi edukacyjne adresowane do uczniów ostatnich klas gimnazjów i szkół podstawowych, którzy w tym roku zostaną absolwentami i staną przed wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej.

 

Formuła targów to doskonała okazja na poznanie oferty szkół średnich funkcjonujących na terenie powiatu zduńskowolskiego. Bezpośrednio od uczniów i nauczycieli poszczególnych placówek można było dowiedzieć się wszystkiego, co interesuje młodych ludzi stojących przed decyzją o wyborze dalszej ścieżki edukacji.

 

Z okazji jubileuszu Katarzyna Hofman z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Zduńskiej Woli podziękowała wszystkim, którzy na przestrzeni lat zaangażowani byli w organizację tego wydarzenia.

 

Targi edukacyjne zorganizowali Powiat Zduńskowolski przy współudziale Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Zduńskiej Woli i I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego w Zduńskiej Woli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

więcej zdjęć:https://www.facebook.com/Powiat-Zdu%C5%84skowolski-279864265398152/

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg