5-15 Hufiec Pracy w Zduńskiej Woli. Mikołajkowe spotkanie w Poddębicach
18-12-2018

Komendant Hufca Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli wraz z Wychowawcą Katarzyną Wajman odwiedzili poddębickich pracodawców i podopiecznych Hufca Pracy z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Wyróżniający się zaangażowaniem w działania Hufca Pracy, właściwą postawą podczas zajęć praktycznych i szkolnych, a także dobrymi wynikami w nauce uczestnicy z terenu Poddębic otrzymali z rąk Komendanta Hufca świąteczne upominki. Komendant Hufca złożył serdeczne życzenia pracodawcom, podopiecznym a także ich rodzinom.

Tekst i zdjęcia: Katarzyna Wajman

Komendant Hufca Pracy w Zduńskiej Woli Romuald Krystyniak w obecności pedagoga szkolnego podczas wręczenia paczek w  Zespole Szkól Ponadgimnazjalnych w Poddębicach

Podopieczni Hufca Pracy z  Komendantem Hufca Pracy w Zduńskiej Woli Romualdem Krystyniakiem i Dyrektorką Szkoły w Poddębicach Panią Emilią Błaszczyk