Dziękujemy za współpracę. Zapraszamy do lektury!
09-11-2018

Kolejne wydarzenie związane z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę  niepodległości. Spotkaliśmy się, by podziękować członkom Komitetu organizacyjnego obchodów na terenie powiatu zduńskowolskiego 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Spotkanie połączone było z promocją książki pt. „Społeczeństwo i dzieje ziem powiatu zduńskowolskiego w walce o niepodległość”.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w pracę Komitetu oraz wszystkim, którzy w tym roku przygotowali lub przygotowują uroczystości związane z jubileuszem.

„Społeczeństwo i dzieje ziem powiatu zduńskowolskiego w walce o niepodległość” to książka wydana staraniem Towarzystwa Przyjaciół Zduńskiej Woli. Ukazała się pod redakcją Jarosława Stulczewskiego. W spotkaniu promocyjnym wzięli udział współautorzy tej wyjątkowej pozycji literackiej.

Spotkanie miało miejsce w sali kameralnej zduńskowolskiego „Ratusza”.