Turniej wojewódzki – GRATULACJE
11-09-2012
Galerie:
Ilość fotografii: 35

Piątego września w Zduńskiej Woli na Orliku przy II LO odbył się wojewódzki turniej amatorskich drużyn piłkarskich kategorii + 16. Nasze miasto reprezentowała drużyna Szkółka Piłki Nożnej DIAMENT.

W turnieju brało udział pięć drużyn, mistrzowie turniejów regionalnych swoich miast: Sieradz, Kutno, Rokiciny, Kluki, Zduńska Wola.

Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym 2 x 10 minut.

Orlikowym wojewódzkim mistrzem w tej kategorii został DIAMENT – Zduńska Wola.

Skład drużyny Szkółka Piłki Nożnej „DIAMENT”: kapitan Romuald Solarek, Wojciech Sopur, Tomasz Ziółkowski, Janusz Trenkner, Mikołaj Trenkner, Marcin Matysiak, Piotr Żuchowski, Andrzej Pawlak, Tomasz Majewski, Konrad Kulma, Piotr Staszewski, Michał Sadowski, Łukasz Masłowski, Przemysław Malinowski, Mateusz Witczak.

9 września, w Kutnie odbył się turniej wojewódzki amatorskiej piłki nożnej w ramach projektu Orlik Polska w kategorii + 35. Nasze miasto reprezentowała drużyna KS BUDZIKI, która wygrała turniej regionalny. Nasi zwycięzcy, po wielkim boju wgrali również turniej w Kutnie i otrzymali puchar oraz przepustkę do turnieju ogólnopolskiego. Rozgrywki te odbędą się w ostatni weekend września, w Chełmcu koło Nowego Sącza.

Gratulujemy zwycięskiej drużynie i życzymy powodzenia w zdobyciu Mistrza Polski Amatorskich Szóstek Piłkarskich.

Skład drużyny KS BUDZIKI: kapitan Stanisław Staniucha, Sławomir Ochman, Mariusz Bakowicz, Witold Szmaja, Bogdan Hertmanowski, Jarosław Sadowski, Dariusz Koliński, Robert Styczyński, Waldemar Osmulski, Grzegorz Podgrodzki, Dariusz Chodowski, Wiktor Kozłowski, Grzegorz Hankiewicz, Radosław Kowalczyk, Mariusz Glinkowski.

Najlepszy zawodnik: Dariusz Koliński (KS. BUDZIKI).

Zapraszamy do obejrzenia zakładki Orlik.