Notatnik Powiatowy. Nowe wydanie
06-10-2017

O nowo tworzonym szlaku rowerowym i pieszym, zakończonym remoncie ulicy Kilińskiego, planach budowy nowego pomnika piszemy w najnowszym wydaniu Notatnika Powiatowego, pisma samorządowego Powiatu Zduńskowolskiego.

W wydaniu także fotograficzne wspomnienia z letnich wydarzeń gospodarczych, kulturalnych i sportowych.

Wersja tradycyjna (papierowa) trafia bezpośrednio do skrzynek pocztowych mieszkańców, dostępna jest także bezpłatnie do wyczerpania nakładu, między innymi, w budynkach Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli (ul. Złotnickiego, ul. Królewska, ul. Żeromskiego), Urzędzie Gminy Zduńska Wola, Urzędzie Miasta i Gminy i Szadek, Urzędzie Gminy Zapolice, domach kultury "Lokator", "Na Pięterku" oraz karsznickim MDK, Muzeum Historii Miasta, Ratuszu, PTTK, bibliotece, szkołach średnich.

Elektroniczna wersja Notatnika Powiatowego w załączeniu.