Święty Mikołaj z Iluzjonistą w Zduńskiej Woli
09-12-2013

Święty Mikołaj z Iluzjonistą w Zduńskiej Woli

W dniu 6.12.2013 r. Hufiec Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli zorganizował spotkanie mikołajkowe, w którym wzięło udział 40 podopiecznych HP, wychowawcy klas oraz pracodawcy z terenu trzech powiatów: zduńskowolskiego, łaskiego i poddębickiego.

W przygotowanie imprezy czynnie włączył się Klub Absolwenta i członkowie Rady Młodzieży. Przedsięwzięcie rozpoczęło się uroczystym powitaniem przybyłych gości przez Komendanta Hufca Pracy – Romualda Krystyniaka. Swój głos zabrali również: Pani Maria Donat - Prezes Stowarzyszenia Kultury na Rzecz Dzieci i Młodzieży, Właściciel ZUP „Sagma” Grzegorz Sapiejka, którzy podziękowali za zaproszenie, współpracę i miłe przyjęcie składając wszystkim uczestnikom świąteczne życzenia bożonarodzeniowe.

Po części oficjalnej Komendant HP wraz z Wychowawcą wręczyli wszystkim przybyłym uczestnikom HP upominki mikołajkowe. Przy ciepłym poczęstunku w niezwykle świątecznej atmosferze wszyscy uczestnicy spotkania podziwiali występ gościa specjalnego – Iluzjonisty Mikołaja Kaczmarka. W podziękowaniu za występ młody artysta otrzymał upominek od Hufca Pracy.

Dzięki takim imprezom podopieczni HP mogą spotkać się z kolegami i koleżankami, wymienić poglądami na temat otaczających ich wydarzeń. Młodzież z różnych szkół, miast, zakładów pracy integruje się. W młodzieży rozwija się i utrwala świadoma postawa do podtrzymywania tradycji Świąt Bożego Narodzenia.