naglowek.jpg
 
Aktualności
Dni Przyjaciół Lasu. Podsumowanie
27-04-2015

Uczniowie z Zespołu Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Zduńskiej Woli wzięli udział w podsumowaniu akcji Dni Przyjaciół Lasu 2015 pod Honorowym Patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Spotkanie odbyło się w Warszawie.

                Dni Przyjaciół Lasu to ogólnopolska akcja, która ma na celu przybliżenie wiedzy o polskich lasach i ludziach, którzy o nie dbają oraz promowanie wśród dzieci i młodzieży proekologicznych zachowań, które zachęcają do pogłębienia wiedzy o polskich lasach i ojczystej przyrodzie. Bierze w niej udział blisko 100 tysięcy dzieci z całej Polski.

                W trakcie spotkania wręczono dyplomy, nagrody i upominki uczestnikom konkursów Dni Przyjaciół Lasu 2015, a także nauczycielom i leśnikom, którzy je organizowali. W części artystycznej wystąpił Chór SGGW, Chór Przyjacielski Leśno - Nauczycielski z Wyszkowa, Zespół Sygnalistów Myśliwskich „Akteon” oraz dzieci i młodzież.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg