naglowek.jpg
 
Aktualności
Grant na lepszy start
03-04-2015

Informacje na temat możliwości pozyskania mikrodotacji do 5 tys. złotych, przyznawanych w ramach projektu „Grant na lepszy start”, będzie można pozyskać podczas spotkania, które odbędzie się 13 kwietnia w Starostwie Powiatowym w Zduńskiej Woli.

 „Grant na lepszy start” to program wsparcia młodych organizacji pozarządowych (istniejących nie dłużej niż 18 miesięcy) oraz grup nieformalnych i samopomocowych, działających na terenie województwa łódzkiego. Wsparcie polega na  udzielaniu doradztwa oraz organizacji konkursów na mikrodotacje w wysokości do 5 tys. zł na inicjatywy oddolne. O środki mogą się ubiegać - poza formalnie zarejestrowanymi organizacjami pozarządowymi - także grupy działające nieformalnie (koła gospodyń wiejskich, grupy młodzieżowe, grupy sąsiedzkie, rady sołeckie itp.).

Celem programu jest zwiększenie zaangażowania obywateli w życie publiczne oraz pobudzanie aktywności mieszkańców dzięki wsparciu finansowemu przeznaczanemu na najciekawsze lokalne inicjatywy.

Wnioski można składać za pośrednictwem generatora wniosków do 30 kwietnia br.
Szczegółowe informacje na temat możliwości pozyskania środków będzie można pozyskać na spotkaniu informacyjnym w zduńskowolskim starostwie, na które zapraszają Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania POLCENTRUM, Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego oraz Starostwem Powiatowym w Zduńskiej Woli. Początek o godz. 14.00 w sali konferencyjnej przy ul. Złotnickiego 25.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg