naglowek.jpg
 
Dziś jest: Poniedziałek, 01-3-2021
Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
Portal
Utworzenie „Naszej Ekologicznej Pracowni pn. Zielony zakątek” przy II LO w Zduńskiej Woli
25-09-2020

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w ramach konkursu „Nasze ekologiczne pracownie” przyznał II Liceum Ogólnokształcącemu im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli dofinansowanie w wysokości 36 962,00 zł.

 

 

Nowa pracownia przeznaczona będzie do pracy z wykorzystaniem nowoczesnych metod i form nauczania. Planowany zakup przewiduje nowe wyposażenie pracowni – ławek i mebli, ale przede wszystkim pełnego zestawu multimedialnego i nowoczesnych pomocy dydaktycznych, co pozwoli uatrakcyjnić każdą lekcję, prowadzić różnorodne zajęcia pozalekcyjne oraz prelekcje i spotkania. Sala przeznaczona będzie na zajęcia z biologii, przyrody i geografii. Szkoła podejmuje liczne działania na rzecz środowiska lokalnego, powstała pracownia będzie nagrodą dla uczniów za ich starania i zachętą do podejmowania nowych wyzwań. Głównym założeniem projektu jest stworzenie miejsca, w którym uczniowie będą mieli możliwość rozwijania i poszerzania swojej wiedzy z zakresu nauk przyrodniczych, a szczególnie ekologii i ochrony środowiska, co przełoży się na konkretne działania w środowisku lokalnym.

 

Wartość ogółem zadania 48.862,00 złotych.

www.zainwestujwekologie.pl

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg