naglowek.jpg
 
Dziś jest: Sobota, 31-10-2020
Imieniny: Augusta, Wodzimira, Wolfganga
Portal
Ogłoszenie o konsultacjach społecznych - Program Współpracy na 2018
09-10-2017

Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe i podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu Programu Współpracy Powiatu Zduńskowolskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2018.

Konsultacje odbędą się w postaci spotkania konsultacyjnego (termin podany zostanie wkrótce) oraz konsultacji pisemnych, konsultacji przy wykorzystaniu strony internetowej z możliwością wypełnienia formularza konsultacji oraz tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli oraz udostępnienia projektu uchwały w celu złożenia przez organizacje opinii, wniosków i uwag.

 

W związku z powyższym informuję, iż do dnia 30 października 2017 r. można składać uwagi i propozycje zmian Programu w formie ankiety (załącznik) faxem na numer (43) 823-22-04 lub drogą elektroniczną na adres: promocja@powiatzdunskowolski.pl lub osobiście na spotkaniu konsultacyjnym lub w dziale Promocji, Kultury i Sportu Starostwa (ul. Królewska 10, Zduńska Wola).

 

Zapraszamy przedstawicieli wszystkich zainteresowanych organizacji pozarządowych do udziału w w/w konsultacjach w sprawie Programu Współpracy.

 

 Do pobrania:

- Projekt Programu Współpracy Powiatu Zduńskowolskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2018 wraz z Zarządzeniem Starosty Zduńskowolskiego z dnia 5 października 2017 r. w sprawie konsultacji projektu uchwały Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2018.

Ankieta

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg