Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Zduńskiej Woli z dnia 23.05.2023 roku

Uwaga komunikat o wodzie do spożycia

skierowany do odbiorców wody wodociągu Publicznego Gajewniki w gm. Zduńska Wola

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zduńskiej Woli po zapoznaniu się z wynikami badań próbek wody pobranych w ramach kontroli wewnętrznej przedsiębiorcy w dniu 17.05.2023r. z wodociągu publicznego w Gajewnikach zawartymi w sprawozdaniu Nr PSSE-OLBW/S/153/23 z dnia 22.05.2023r.

stwierdza przydatność wody do spożycia z Wodociągu Publicznego Gajewniki w zakresie wykonanych badań w związku z czym woda spełnia wymagania rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz. U. z 2017 r. poz. 2294).