Sprostowanie do komunikatu Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Zduńskiej Woli z dn. 12.05.2023r. o jakości wody do spożycia

Uwaga komunikat o wodzie do spożycia

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zduńskiej Woli w dniu 15.05.2023r. otrzymał z Zakładu Gospodarki Komunalnej w Szadku sprostowanie dotyczące miejscowości zaopatrywanych z wodociągu publicznego w Szadku, których dotyczy komunikat z dnia 12.05.2023r. o jakości wody do spożycia(miejscowości: Babiniec, Boczki Kolonia, Boczki Nowe, Boczki Parcela, Boczki Stare, Borki Prusinowskie, Choszczewo, Choszczewo Kolonia, Choszczewo Parcela, Dziadkowice, Dziewulin, Góry Prusinowskie, Grzybów, Hamentów, Jamno, Karczówek, Karczówek Kolonia, Kobyla Miejska, Kotlinki, Kotliny, Krokocice, Krokocice Kolonia, Krokocice Osada, Kromolin Nowy, Kromolin Stary, Marcelin, Ogrodzim Kolonia, Prusinowice, Prusinowice Parcela, Przatów Dolny, Przatów Górny, Przatówek, Przybyłów, Reduchów, Reduchów Kolonia, Sikucin, Sikucin Kolonia, Starostwo Szadek, Szadek, Szadkowice, Szadkowice Kolonia, Szadkowice Ogrodzim, Tarnówka, Tarnówka Folwark, Tarnówka Kolonia A, Tarnówka Kolonia B, Tomaszew, Wielka Wieś, Wielka Wieś Folwark, Wola Krokocka, Wola Krokocka Parcela).

W związku z powyższym Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zduńskiej Woli informuje, że powyższy komunikat dotyczy odbiorców wody z wodociągu publicznego Szadek obejmującego następujące miejscowości: Babiniec, Boczki Kolonia, Boczki Nowe, Boczki Parcela, Boczki Stare, Borki Prusinowskie, Choszczewo, Choszczewo Kolonia, Choszczewo Parcela, Dziadkowice, Dziewulin, Góry Prusinowskie, Grzybów, Hamentów, Jamno, Karczówek, Karczówek Kolonia, Kobyla Miejska, Kotlinki, Kotliny, Kromolin Nowy, Kromolin Stary, Ogrodzim Kolonia, Prusinowice, Prusinowice Parcela, Przatów Dolny, Przatów Górny, Przatówek, Przybyłów, Reduchów, Reduchów Kolonia, Sikucin, Sikucin Kolonia, Starostwo Szadek, Szadek, Szadkowice, Szadkowice Kolonia, Szadkowice Ogrodzim, Wielka Wieś, Wielka Wieś Folwark.

Pozostałe ustalenia komunikatu pozostają bez zmian.