naglowek.jpg
 
Aktualności
XLIII sesja Rady Powiatu Zduńskowolskiego

Na ostatniej sesji radni powiatowi podjęli kilka uchwał okołobudżetowych, m.in. przyjęli do realizacji dwa projekty związane z podniesieniem atrakcyjności i jakości kształcenia zawodowego, które będą wdrożone w dwóch szkołach prowadzonych przez powiat: w Zespole Szkół Elektronicznych oraz w Zespole Szkół w Zduńskiej Woli Karsznicach, gdzie z dodatkowych zajęć skorzysta odpowiednio 110 i 50 uczniów – projekty te mają dofinansowanie z PO Kapitał Ludzki. Włączono także do budżetu dotacje z PFRON – do zakupu 9-osobowego mikrobusu dla Domu Pomocy Społecznej w Przatówku (80 tys. zł: środki PFRON, 40 tys. zł: wkład własny), z WFOŚiGW w Łodzi – na utworzenie ekopracowni w Zespole Szkół Elektronicznych (ok. 39 tys. zł) i w I Liceum Ogólnokształcącym (38 tys. zł).

W trakcie sesji 11 nauczycieli, którzy w ciągu wakacji zdali egzamin na stopień nauczyciela mianowanego, złożyło ślubowanie. Dyrektorzy czterech szkół prowadzonych przez Powiat Zduńskowolski: Małgorzata Cieślak (ZSZ nr 1), Tomasz Siemienkowicz (I LO), Ireneusz Stasiak (ZS RCKU), Grzegorz Stasiak (CKU), otrzymali przedłużenie powierzenia stanowiska dyrektora na kolejne pięć lat.


PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg