naglowek.jpg
 
Aktualności
Zapraszamy na XV Regionalną Wystawę Rolno-Przemysłową

 

Serdecznie zapraszam do udziału w XV Regionalnej Wystawie Rolno-Przemysłowej, która odbędzie się w dniu 24 sierpnia 2014 r. (niedziela) na terenie Powiatowego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli przy ul. Dolnej 41.


Organizowana już po raz piętnasty przez Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli impreza wystawiennicza stanowi dla firm związanych z przemysłem i rolnictwem okazję do zaprezentowania swoich produktów, nawiązania kontaktów czy też zawarcia kontraktów handlowych.


Chcielibyśmy zaznaczyć, że o patronat honorowy nad wystawą zwróciliśmy się do Ministra Rolnictwa i  Rozwoju Wsi, Wojewody Łódzkiego oraz Marszałka Województwa Łódzkiego. Doświadczenia z lat ubiegłych wskazują, że wystawa cieszy się dużym zainteresowaniem zwiedzających oraz wystawców i na trwałe wpisała się w kalendarz imprez odbywających się na terenie powiatu zduńskowolskiego. W roku poprzednim w wystawie uczestniczyło ponad 100 wystawców, a wystawę odwiedziło blisko 15 tys. osób. Związek Powiatów Polskich uznał, że organizacja wystawy jest znaczącym osiągnięciem naszego powiatu i stanowi duży wkład w rozwój i promocję samorządu powiatowego.


XV Regionalna Wystawa Rolno-Przemysłowa ma na celu prezentację osiągnięć gospodarczych naszego powiatu oraz powiatów ościennych, tj: łowickiego, łęczyckiego, bełchatowskiego, wieluńskiego, pabianickiego, pajęczańskiego, wieruszowskiego, łaskiego, sieradzkiego, poddębickiego.


Wystawie będą towarzyszyć występy artystyczne zespołów z domów i ośrodków kultury z terenu powiatu oraz zaproszonych gości. Impreza jest organizowana w ramach projektu pn. „Regionalna Wystawa Rolno-Przemysłowa – marką Powiatu Zduńskowolskiego” i jest szeroko promowana w regionalnych środkach masowego przekazu.


Dodatkowe informacje na temat XV Regionalnej Wystawy Rolno-Przemysłowej można uzyskać w Starostwie Powiatowym w Zduńskiej Woli, tel. (43) 823 22 04 (prosić z Wydziałem Organizacyjnym), (43) 825 45 88 (Wydział Promocji, Kultury i Sportu), e-mail: org@powiatzdunskowolski.pl, promocja@powiatzdunskowolski.pl.      Starosta Zduńskowolski

            Wojciech Rychlik


PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg