naglowek.jpg
 
Aktualności
Trwa przebudowa ulicy w Szadku
29-05-2015

Trwa remont ulicy Widawskiej w Szadku. Powiat Zduńskowolski realizuje tutaj tzw. schetynówkę z dofinansowaniem zewnętrznym. Widoczne są już pierwsze fragmenty chodnika połączonego ze ścieżką rowerową i zatoka postojowa.

 

Inwestycja obejmuje obszar od skrzyżowania z drogą powiatową Nr 4907E relacji Zduńska Wola - Szadek, do skrzyżowania z drogą wojewódzką Nr 473 relacji Uniejów - Szadek - Łask - ul. Piotrkowska.

 

Prowadzone prace dotyczą remontu nawierzchni jezdni poprzez położenie nakładki bitumicznej, wyrównania i ujednolicenia jej szerokości, rozbiórki istniejących chodników, zjazdów, a w ich śladzie pobudowanie nowych, budowy chodników i ciągu rowerowego o nawierzchni z betonowej kostki brukowej, budowy zjazdów do nieruchomości, udrożnienia systemu odwodnienia, wyprofilowania dna i skarp, wykonanie wpustów ulicznych i podłączenie ich do istniejącego systemu odwodnienia, wydzielenia zatok postojowych o  nawierzchni z betonowej kostki brukowej.

 

Inwestycję realizuje - wyłonione w wyniku przetargu - konsorcjum firm: lider: „Bud-Trans” Roboty Budowlano-Drogowe Maria Karbowiak w Sieradzu; partnerzy: „BUD-TRANS” Roboty Drogowe Sp. z o.o.  w Sieradzu; PPHU „DROCHOD” w Zduńskiej Wola.

Prace potrwają do września br.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg