Dziś jest: Czwartek, 26-11-2020
Imieniny: Leona, Leonarda, Lesławy
Rusza kolejny nabór do Strefy RozwoYou 2!
24-02-2020

Łódzka Specjalna strefa Ekonomiczna zaprasza na spotkanie przedsiębiorców, prowadzących działalność gospodarczą na terenie powiatu zduńskowolskiego, podczas którego będzie okazja pozyskać informacje o możliwościach inwestowania na terenach Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, korzystania z pomocy publicznej oraz dofinansowania na realizację szkoleń, studiów czy doradztwa, a także aplikować o środki na usługi rozwojowe z puli blisko 33 000 000 zł. Są to fundusze, którymi Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. dysponuje  w ramach projektu pt. Strefa RozwoYou2 finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. To już druga edycja przedsięwzięcia, w którym MŚP z województwa łódzkiego oraz ich pracownicy mają niepowtarzalną szansę podnieść kompetencje i uzyskać nowe kwalifikacje mające z pewnością wpływ na rozwój firmy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Przedsiębiorców, 02.03.2020 o godzinie 9:00 w Urzędzie Miasta Sieradza, Specjaliści z Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej zaprezentują zasady i korzyści z udziału w projekcie, a także pomogą zidentyfikować Państwa potrzeby szkoleniowe i wypełnić formularz zgłoszeniowy do projektu Strefa RozwoYou 2.

Liczymy na Państwa obecność! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami projektu na stronie internetowej strefarozwoju.lodz.pl oraz  facebook.com/StrefaTwojegoRozwoju/

Bez tytułu.png
polair.jpg