naglowek.jpg
 
Dziś jest: Niedziela, 24-1-2021
Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
Portal
Zespół Szkół im. K. Kałużewskiego i J. Sylli w Zduńskiej Woli. Zdobywanie doświadczenia zawodowego za granicą
12-12-2019

Po rozstrzygnięciu konkursu wniosków złożonych w 2019 roku w sektorze Kształcenie i szkolenia zawodowe Programu Erasmus+ Zespół Szkół im. K. Kałużewskiego i J. Sylli w Zduńskiej Woli otrzymał środki finansowe w wysokości  98.089 euro na realizację projektu pn. „Zdobywanie doświadczenia zawodowego za granicą”.

 

Projekt będzie realizowany przy wsparciu Programu Unii Europejskiej Erasmus+, w ramach akcji KA1 Mobilność  edukacyjna i skierowany jest do uczniów Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, Technikum Hotelarskiego oraz kadry.

 

Od sierpnia 2020 roku do maja 2021 roku uczniowie odbędą staże we Włoszech i na Maderze. Kadra szkoły będzie podnosić kompetencje zawodowe podczas szkolenia w Holandii.

 

Szkoła od wielu lat organizuje staże zagraniczne dla uczniów. Dzięki nim uczniowie zdobyli cenne doświadczenie pracy w Anglii, Hiszpanii oraz we Włoszech.

 

Zwiększenie ilości staży i szkoleń zagranicznych pozwala realizować strategię umiędzynarodowienia szkoły jako placówki oświatowej, która ze szczególną troską odnosi się do kształtowania  umiejętności zawodowych uczniów i rozwoju kompetencji nauczycieli.

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg