naglowek.jpg
 
Dziś jest: Czwartek, 25-2-2021
Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława
Portal
Program Współpracy na 2020 rok
04-12-2019
Przedstawiciele organizacji pozarządowych,

w załączeniu znajduje się do pobrania: "Program Współpracy Powiatu Zduńskowolskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2020", który był konsultowany w październiku br., bez zgłoszonych uwag został przyjęty uchwałą Rady Powiatu Zduńskowolskiego w dniu 29 listopada 2019 r.

Potrzeba uchwalenia Programu Współpracy Powiatu Zduńskowolskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z dnia 24 kwietnia 2003 r. wynika z art. 5a ust. 1 ww. ustawy, spowodowana jest zobligowaniem przez ustawodawcę jednostki samorządu terytorialnego do corocznego uchwalania programu współpracy.        

 

Dokument ten obejmuje całościowo zakres współdziałania i współpracy Powiatu z organizacjami pozarządowymi w dziedzinie realizowanych wspólnie zadań publicznych, dla których budżet powiatu określa stosowne środki finansowe.


Opracowanie przedmiotowego programu poprzedzone było konsultacją z organizacjami pozarządowymi z terenu powiatu zduńskowolskiego poprzez konsultacyjne pisemne, konsultacje przy wykorzystaniu strony internetowej i Biuletynu Informacji Publicznej oraz tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli z możliwością wypełnienia formularza/ankiety. Organizacje pozarządowe nie zgłosiły żadnych uwag do proponowanej treści: „Programu Współpracy Powiatu Zduńskowolskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2020”.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg