naglowek.jpg
 
Dziś jest: Środa, 21-11-2018
Imieniny: Janusza, Marii, Reginy
Portal
Program Współpracy Powiatu Zduńskowolskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019
15-10-2018

Potrzeba uchwalenia Programu Współpracy Powiatu Zduńskowolskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z dnia 24 kwietnia 2003 r. wynika z art. 5a ust. 1 ww. ustawy, spowodowana jest zobligowaniem przez ustawodawcę jednostki samorządu terytorialnego do corocznego uchwalania programu współpracy. Dokument ten obejmuje całościowo zakres współdziałania i współpracy Powiatu z organizacjami pozarządowymi w dziedzinie realizowanych wspólnie zadań publicznych, dla których budżet powiatu określa stosowne środki finansowe.

 

Opracowanie przedmiotowego programu poprzedzone było konsultacją z organizacjami pozarządowymi z terenu powiatu zduńskowolskiego poprzez spotkanie konsultacyjne, konsultacje przy wykorzystaniu strony internetowej i Biuletynu Informacji Publicznej, tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli z możliwością wypełnienia ankiety.


Zachęcamy do zapoznania się z Programem znajdującym się do pobrania w załączniku.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
Beznazwy-1.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
co gdzie kiedy.jpg
baner niska jakość.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
baner_right3.png
bez tytułu.JPG
EDUKACJA.pdf.01.jpg
paragrafy.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg