Dziś jest: Czwartek, 19-10-2017
Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
Ogłoszenie o konsultacjach społecznych - Program Współpracy na 2018
09-10-2017

Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe i podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu Programu Współpracy Powiatu Zduńskowolskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2018.

Konsultacje odbędą się w postaci spotkania konsultacyjnego (termin podany zostanie wkrótce) oraz konsultacji pisemnych, konsultacji przy wykorzystaniu strony internetowej z możliwością wypełnienia formularza konsultacji oraz tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli oraz udostępnienia projektu uchwały w celu złożenia przez organizacje opinii, wniosków i uwag.

W związku z powyższym informuję, iż do dnia 30 października 2017 r. można składać uwagi i propozycje zmian Programu w formie ankiety (załącznik) faxem na numer (43) 823-22-04 lub drogą elektroniczną na adres: promocja@powiatzdunskowolski.pl lub osobiście na spotkaniu konsultacyjnym lub w dziale Promocji, Kultury i Sportu Starostwa (ul. Królewska 10, Zduńska Wola).

Zapraszamy przedstawicieli wszystkich zainteresowanych organizacji pozarządowych do udziału w w/w konsultacjach w sprawie Programu Współpracy.

Do pobrania:

- Projekt Programu Współpracy Powiatu Zduńskowolskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2018 wraz z Zarządzeniem Starosty Zduńskowolskiego z dnia 5 października 2017 r. w sprawie konsultacji projektu uchwały Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2018.