naglowek.jpg
 
Dziś jest: Czwartek, 01-10-2020
Imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza
Portal
II Regionalne Forum Gospodarcze w Powiecie Zduńskowolskim
09-08-2017

Powiat Zduńskowolski zaprasza przedsiębiorców i przedstawicieli instytucji okołobiznesowych do udziału w II REGIONALNYM FORUM GOSPODARCZYM W POWIECIE ZDUŃSKOWOLSKIM, które odbędzie się w dniach 18-20 sierpnia.

Forum adresowane jest do przedsiębiorców ze wszystkich sektorów gospodarki, działających na terenie województwa łódzkiego oraz instytucji okołobiznesowych.

Główne założenia tegorocznego Forum skupione będą wokół współpracy międzynarodowej w kontekście wzrostu gospodarczego regionu, branży włókienniczej strategicznej dla rozwoju województwa łódzkiego, poruszane zostaną też kwestie związane z pozyskaniem funduszy unijnych na rozwój przedsiębiorstw i nowe inwestycje.

Drugiego dnia Forum, 19 sierpnia, jego uczestnicy wezmą udział w wizytach studyjnych. Całość zakończy Regionalna Wystawa Rolno-Przemysłowa - 20 sierpnia.

 

II REGIONALNE FORUM GOSPODARCZE W POWIECIE ZDUŃSKOWOLSKIM zorganizowane zostanie na terenie Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przy ul. Dolnej 41.

Forum realizowane jest w ramach projektu „Przedsiębiorczy Powiat Zduńskowolski”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg