Dziś jest: Sobota, 23-9-2017
Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
Przedsiębiorczy Powiat Zduńskowolski
04-05-2017

Informuję, że w przetargu nieograniczonym o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Opracowanie Planu promocji gospodarczej Powiatu Zduńskowolskiego na lata 2017-2025 wraz z przeprowadzeniem niezbędnych analiz dotyczących jego sytuacji gospodarczej oraz wskazaniem kierunków rozwoju szkół zawodowych zlokalizowanych na jego terenie w ramach realizacji projektu pn.: „Przedsiębiorczy Powiat Zduńskowolski”, o wartości poniżej 30 tys. euro, jako najkorzystniejsza została wybrana oferta złożona przez:

„EU-CONSULT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Toruńska 18C lok. D, 80-747 Gdańsk – oznaczona przez Zamawiającego jako oferta nr 2.

Cena ofertowa brutto realizacji zamówienia wynosi 16 728,00 zł (słownie zł: szesnaście tysięcy siedemset dwadzieścia osiem 00/100) w tym VAT 23%.

Termin realizacji: do 8 września 2017 r.

ZBIORCZE ZESTAWIENIE

OFERT Z PUNKTACJĄ

Nr oferty

Nazwa Wykonawcy

Punktacja w kryterium cena (waga 100%, skala 10 pkt)

1

„ASM – CENTRUM BADAŃ I ANALIZ RYNKU” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Grunwaldzka 5, 99-301 Kutno

8,34 pkt

2

10 pkt

3

2MGROUP S.C., ul. Jednorożca 59 lok. 8, 80-299 Gdańsk

9,58 pkt

4

BWCG Mateusz Witański, ul. Marcina Radockiego 52 lok. 6, 40-645 Katowice.

4,61 pkt

-

Powiat Zduńskowolski ogłasza postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie zapytania ofertowego na usługę hotelową polegającą na zapewnieniu miejsc noclegowych ze śniadaniem dla 3-osobowej delegacji Powiatu Zduńskowolskiego w dniach 10-12 maja 2017 r., w hotelu o standardzie minimum 3 – gwiazdkowej kategorii w ramach realizacji projektu pn.: „Przedsiębiorczy Powiat Zduńskowolski”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Ofertę należy złożyć w siedzibie Zamawiającego w Starostwie Powiatowym w Zduńskiej Woli, ul. Złotnickiego 25, 98-220 Zduńska Wola, w sekretariacie na I piętrze pok. nr 8
do dnia 24.04.2017 r. do godziny 13:00.

Szczegółowy opis zamówienia zawiera Zapytanie Ofertowe wraz z załącznikami dostępne na stronie internetowej www.bip.powiatzdunskowolski.pl

Powiat Zduńskowolski ogłasza przetarg na opracowanie Planu promocji gospodarczej Powiatu Zduńskowolskiego na lata 2017-2025 wraz z przeprowadzeniem niezbędnych analiz dotyczących jego sytuacji gospodarczej oraz wskazaniem kierunków rozwoju szkół zawodowych zlokalizowanych na jego terenie w ramach realizacji projektu pn.: „Przedsiębiorczy Powiat Zduńskowolski”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

do dnia 03.04.2017 r. do godziny 11:00.

Szczegółowy opis zamówienia zawiera OWZ wraz z załącznikami dostępny na stronie internetowej www.bip.powiatzdunskowolski.pl

W dniu 10 marca 2017 r. Powiat Zduńskowolski podpisał z Centrum Obsługi Przedsiębiorcy umowę o dofinansowanie projektu nr RPLD.02.02.02-10-0008/16 pn. „Przedsiębiorczy Powiat Zduńskowolski”, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 w ramach osi priorytetowej II: Innowacyjna i konkurencyjna gospodarka, działania 2 Internacjonalizacja przedsiębiorstw, Poddziałania II.2.2 Promocja gospodarcza regionu.

Projekt realizowany będzie od kwietnia 2017 r. do  końca 2020 r.  i zakłada przeprowadzenie szeregu działań mających  na celu  stworzenie oraz promocję marki „Powiat Zduńskowolski” jako kojarzonego z innowacjami i nowoczesnymi ideami biznesowymi. „Powiat Zduńskowolski” ma stać się forum wymiany wiedzy, doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami z regionu i kraju. Projekt ma zwiększyć rozpoznawalność regionu pośród mieszkańców województwa, kraju oraz promocję lokalnego zduńskowolskiego biznesu ze szczególnym uwzględnieniem regionalnych specjalizacji województwa łódzkiego, takich jak przemysł włókienniczy i mody, innowacyjne rolnictwo i przetwórstwo rolno
-spożywcze oraz zaawansowane materiały budowlane. Projekt skierowany jest m.in na pomoc lokalnym przedsiębiorcom w zdobywaniu nowych rynków zbytu oraz nawiązywaniu współpracy międzynarodowej. W wyniku realizacji projektu ma powstać  pełna oferta promocji gospodarczej i inwestycyjnej powiatu. Z programu będą mogli skorzystać zarówno przedsiębiorcy, jak i przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu oraz podmioty odpowiedzialne za rozwój gospodarczy regionu, w tym przedstawiciele samorządu, a także uczniowie szkół zawodowych z powiatu.

Projekt przewiduje szereg elementów ściśle ze sobą powiązanych stanowiących zintegrowany przekaz marketingowy.

Głównym celem projektu: jest zwiększenie poziomu handlu zagranicznego sektora MŚP regionu poprzez wzrost powiązań gospodarczych i kreowanie innowacji.

Cel ten będzie osiągnięty poprzez realizację następujących celów bezpośrednich:

• tworzenie przestrzeni spotkań dla pionierów i innowatorów pochodzących z różnych branż i dziedzin;
  • wzrost liczby inwestycji zagranicznych na terenie powiatu
    i w regionie;
  • zwiększenie konkurencyjności lokalnych produktów i usług poprzez tworzenie powiązań korporacyjnych;
  • promowanie rozwiązań ukierunkowanych na budowę międzynarodowej przewagi konkurencyjnej powiatu i regionu poprzez wzrost innowacyjności;
  • wspieranie specjalizacji regionalnych

Całkowity koszt realizacji Projektu: 2 103 642,00 zł.

Kwota dofinansowania z EFRR: 1 464 227,00 zł.