Dziś jest: Środa, 05-8-2020
Imieniny: Emila, Karoliny, Kary
Misja Gospodarcza - Białoruś
06-02-2017

Zapraszamy przedsiębiorców oraz samorządy zainteresowane współpracą z rynkiem wschodnim do udziału w misji gospodarczej do Mińska, Witebska i Orszy (Białoruś).

Misja ma charakter wielobranżowy. Głównym celem jest zwiększenie wymiany handlowej pomiędzy Polską i Białorusią, a także prezentacja potencjału gospodarczego województwa łódzkiego.

Program misji zakłada wizytację inwestycji polskich firm na Białorusi, spotkania robocze z przedstawicielami władz Obwodu Witebskiego oraz wizyty studyjne w przedsiębiorstwach organizowane przy współpracy z Komunalnym Przedsiębiorstwem Konsultingowym Witebskie Regionalne Centrum Marketingu i Witebską Strefą Ekonomiczną.

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zapewnia kompleksową organizację misji, w tym:

• przelot na trasie Warszawa – Mińsk – Warszawa
  • przejazd na lotnisko na trasie Łódź – Warszawa – Łódź
  • transfer z lotnika do hotelu w Mińsku
  • transport lokalny na trasie Mińsk – Orsza – Witebsk – Mińsk
  • zakwaterowanie w hotelach w Witebsku i Mińsku w dniach 21 – 25 marca 2017 r.
  • organizację spotkań biznesowo-inwestycyjnych z instytucjami oraz firmami z Obwodu Witebskiego oraz Mińskiego we współpracy z Ambasadą RP w Mińsku oraz Centrum Marketingu w Witebsku
  • wyżywienie
  • wieczór regionalny z przedstawicielami władz Obwodu Witebskiego i przedsiębiorcami
  • transport lokalny
  • ubezpieczenie
  • usługi tłumaczenia
  • opiekę organizacyjną podczas trwania wyjazdu.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w misji prosimy o przesłanie załączonego formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: k_gloc@larr.lodz.pl lub dostarczenie osobiście do siedziby ŁARR S.A., najpóźniej do dnia 28 lutego 2017 r.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszelkich informacji dotyczących Państwa udziału w niniejszym wydarzeniu udzieli Izabela Witaszek – Dyrektor Departamentu Doradztwa dla Biznesu i Sektora Publicznego tel: 724 544 018, email: i_witaszek@larr.lodz.pl

Do pobrania:

Zaproszenie do udziału w misji gospodarczej_Białoruś_21-25.03.2017

Agenda misja Białoruś 21-25.03.2017 r.

Formularz_zgloszeniowy_Bialorus_2017

Bez tytułu.png