naglowek.jpg
 
Dziś jest: Niedziela, 24-1-2021
Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
Portal
Gildia Aniołów Biznesu
21-04-2017

Finansowanie innowacyjnych firm we wczesnych fazach rozwoju jest wyjątkowo ryzykowne a ilość źródeł kapitału dla tego rodzaju firm bardzo ograniczona.
Dlatego stworzono Gildię Aniołów Biznesu.

 

Zajmujemy się znajdywaniem innowacyjnych pomysłów na biznes lub firm we wczesnych fazach rozwoju i kojarzeniem ich z aniołami biznesu.

 

Misją jest wspieranie innowacyjnych inicjatyw rynkowych poprzez pozyskiwanie doświadczonych i odpowiedzialnych biznesowo inwestorów o wyróżniającej się reputacji na rynku.
Ułatwiamy inwestorom prywatnym dokonywania inwestycji w innowacyjne przedsięwzięcia poprzez znajdywanie ich na rynku i przygotowanie samych aniołów biznesu do procesu inwestycyjnego.

 

Pomagamy również przedsiębiorcom w napisaniu biznes planu i pozyskaniu kapitału na inwestycje od aniołów biznesu. 
Zależy nam na ambitnych pomysłach na biznes, które mają potencjał wysokiego wzrostu. Nie mamy żadnych preferencji biznesowych. Przyjmujemy zgłoszenia ze wszystkich branż.

 

Do Gildii Aniołów Biznesu starannie wybraliśmy grupę zaufanych inwestorów. Są nimi przedsiębiorcy z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem i znakomitą reputacją w środowisku biznesowym.

 

Gildia Aniołów Biznesu jest częścią Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego, która od 1992 roku wspiera małe i średnie przedsiębiorstwa w województwie łódzkim udzielając wsparcia w formach dotacji, dofinansowań, pożyczek.

KONTAKT:

Karol Gloc
Menedżer Gildii

e-mail: k_gloc@larr.lodz.pl
nr tel. 42 20 89 234

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
ul. Narutowicza 34, 90-135 Łódź
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg