Dziś jest: Piątek, 24-11-2017

Miejsce urzędowania:

Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli

ul. Złotnickiego 25, pok. 22, budynek B

w dniach: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek

w godzinach: 7:30−15:30

Powiatowy Rzecznik Konsumenta zapewnienia konsumentom bezpłatne poradnictwo i informacje prawne w zakresie ochrony ich interesów, występowanie do przedsiębiorców w sprawach ochrony praw i interesów konsumentów, wytaczanie powództw na rzecz konsumentów oraz wstępowanie za ich zgodą do toczącego się postępowania w sprawach o ochronę interesów konsumentów, interwencje (telefoniczne, pisemne, osobiste) w sprawach konsumentów, współdziałanie z właściwymi terytorialnie delegaturami Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Inspekcją Handlową oraz organizacjami, do których zadań statutowych należy ochrona interesów konsumentów, oraz przygotowywanie pozwoleń na przeprowadzanie zbiórek publicznych na obszarze powiatu lub jego części obejmującej więcej niż jedną gminę.

Izabela Gabrysiak - Powiatowy Rzecznik Konsumenta
Miejsce urzędowania: Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli
ul. Złotnickiego 25 pok. 22; tel. (043) 823-22-04; wew. 131
W dniach: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek;
W godzinach: 7:00 - 15:00
» Zapewnienie konsumentom bezpłatnego poradnictwa i informacji prawnej w zakresie ochrony ich interesów.
» Występowanie do przedsiębiorców w sprawach ochrony praw i interesów konsumentów.
» Wytaczanie powództw na rzecz konsumentów oraz wstępowanie za ich zgodą do toczącego się postępowania w sprawach o ochronę interesów konsumentów.
» Interwencje telefoniczne, na piśmie i osobiste w sprawach konsumentów.
» Współdziałanie z właściwymi terytorialnie delegaturami Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Inspekcją Handlową oraz organizacjami, do których zadań statutowych należy ochrona interesów konsumentów.
» Przygotowywanie pozwoleń na przeprowadzanie zbiórek publicznych na obszarze Powiatu lub jego części obejmującej więcej niż jedną gminę. Powiatowy Rzecznik Konsumenta -  Izabela Gabrysiak