Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Prezydent Bronisław Komorowski w Łasku [zdjęcia]

Wit L. Leśniewicz
Prezydent Bronisław Komorowski w Łasku
Prezydent Bronisław Komorowski w Łasku Wit L. Leśniewicz
Prezydent RP Bronisław Komorowski podpisał we wtorek w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łasku nowelizację Ustawy o Funduszu Sołeckim.

Prezydent Bronisław Komorowski w Łasku podpisał ustawę w obecności sołtysów z terenu o powiatu powiatu łaskiego. To ustawa, która jest przykładem coraz większego wpływu mieszkańców na rozwój ich sołectw.

Nowelizacja przewiduje m.in. zwiększenie wysokości zwrotu pieniędzy z budżetu państwa przeznaczonych na fundusz sołecki oraz możliwość podejmowania wspólnych inicjatyw przez sołectwa.

Jak globalne ocieplenie zmienia wakacyjne trendy?