naglowek.jpg
 
Aktualności
Ogólnopolskie spotkanie wigilijne społeczności PaT
13-12-2013

41 młodych ludzi z grupy PaT z Wojsławic (uczniowie ZSRCKU z Wojsławic, Publicznego Gimnazjum z Czech i Szadku) w dniach 7-8 grudnia 2013 r., uczestniczyło w Ogólnopolskim Spotkaniu Wigilijnym Społeczności PaT, które odbyło się w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.


W trakcie uroczystości młodzież wysłuchała koncertu w wykonaniu warszawskiej grupy PaT „Piosenka na dobry początek” oraz obejrzała spektakl „Sekret” w języku angielskim w obsadzie inowrocławskiej grupy PaT. Następnie społeczność PaTowska składała sobie życzenia świąteczne i wspólnie śpiewała kolędy.

Nasi PaTowicze podziękowali panu insp. Grzegorzowi Jachowi za bezinteresowną pomoc, zrozumienie i życzliwość dla naszej działalności, wręczając statuetkę PRZYJACIELA SZKOŁY.


Spotkanie to pozwoliło zintegrować się naszym PaTowiczom z młodzieżą z całej Polski. Wspólnie spędzony czas, liczne rozmowy i chęci do dalszej działalności w programie pozwoliły na znalezienie bratnich dusz i serc.


Opiekunami grupy PaT w Warszawie byli nauczyciele Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach: Anna Majchrzak, Renata Stoczkiewicz, Lidia Szymczak i Michalina Marszałek.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg