MGOK w Szadku świętował jubileusz 40-lecia istnienia (ZDJĘCIA)

Krzysztof Kaniecki
MGOK w Szadku świętował 40 lat istnienia
MGOK w Szadku świętował 40 lat istnienia Krzysztof Kaniecki
MGOK w Szadku świętował 40 lat istnienia. Jubileuszowa impreza została urządzona w szadkowskim amfiteatrze mieszczącym się obok świętującej urodziny placówki kulturalnej.

MGOK w Szadku świętował 40 lat istnienia. Jubileuszowa impreza została urządzona w szadkowskim amfiteatrze mieszczącym się obok fetującej urodziny placówki kulturalnej.

MGOK w Szadku świętował 40 lat istnienia

40-lecie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Szadku było okazją do wręczenia podziękowań dla byłych i obecnych pracowników. Były też podziękowania kierowane na ręce dyrektor MGOK w Szadku Katarzyny Kilian. Jubileusz MGOK w Szadku uświetniły występy w wykonaniu wokalistów oraz dziecięcych zespołów tanecznych oraz grup działających przy szadkowskim ośrodku kultury tworzonych przez dorosłych.

Strefa Biznesu: Rolnicy zapowiadają kolejne protesty, w nowej formie

Materiał oryginalny: MGOK w Szadku świętował jubileusz 40-lecia istnienia (ZDJĘCIA) - Zduńska Wola Nasze Miasto