naglowek.jpg
 
Aktualności
Spotkanie z absolwentami w Zduńskiej Woli
03-09-2013

W dniu 29 sierpnia 2013 r. Hufiec Pracy w Zduńskiej Woli zorganizował spotkanie z absolwentami, podczas którego młodzież podzieliła się z nami swoimi wrażeniami z pobytu w OHP jak również z zakończonych praktyk i ukończonej szkoły. Podopieczni opowiedzieli również o swoich planach i zamierzeniach na przyszłość. Postawa uczestników jest godna podziwu, bowiem większość z nich pragnie dalej kontynuować naukę w liceum, a niektórzy planują założenie własnej działalności gospodarczej.

Miłym punktem spotkania było rozdanie dyplomów i upominków najlepszym uczestniczkom i uczestnikom hufca, za zaangażowanie społeczne na rzecz szkoły i Hufca Pracy oraz za dobre wyniki w nauce i na zajęciach praktycznych. Wśród wyróżnionych znaleźli się Przewodniczący Rady Młodzieży Dawid Janicki, Martyna Taflińska, Martyna Głowińska, Mariusz Fryd.

Mając na uwadze dobro naszych uczestników oraz długą współpracę Hufca Pracy z Bankiem PEKAO SA, na zakończenie spotkania odbyła się prelekcja z udziałem Zastępcy Dyrektora Banku – Panią Elżbietą Jaśkiewicz. Przedstawicielka placówki omówiła korzystne oferty dla młodych ludzi, którzy wkraczają w dorosłe życie. Młodzież dowiedziała się m.in. jak założyć konto w banku, jak korzystać z kart płatniczych i kont internetowych.

Uśmiechy na twarzach wśród uczestników jak i wyrażenie chęci dalszego uczestnictwa w życiu hufca jest dla nas – wychowawców - najlepszą nagrodą za dotychczasową pracę.


PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg